fbpx

Kwalifikacje

 

Proces kwalifikacji do leczenia uzależniony jest od tego, czy chcesz umówić się na wizytę stacjonarną, czy na wizytę on-line. W każdym przypadku opracowaliśmy  konkretne procedury.

Wizyta stacjonarna

Przed pierwszą wizytą zweryfikuj listę schorzeń, którą udostępniamy w dziale PYTANIA. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja przypadłość wymaga leczenia medyczną marihuaną, skontaktuj się z naszą placówką, chętnie doradzimy.

Na wizytę zabierz ze sobą całą aktualną dokumentację medyczną oraz badania archiwalne, jeśli takie posiadasz. Poinformuj nas także, jakie leki obecnie przyjmujesz i jak na nie reagujesz.

Podczas wizyty nasz lekarz zapozna się z Twoim problemem, przeanalizuje dokumentację medyczną oraz na podstawie wywiadu zakwalifikuje do odpowiedniej formy leczenia konopiami. Na koniec wizyty otrzymasz od lekarza receptę z ustaloną dawką leku.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania, śmiało zadaj je na każdym etapie wizyty. Pracujemy dla Ciebie!

Wizyta on-line

Przed wizytą online skontaktuj się naszą rejestracją, aby ustalić termin wizyty. Pracownik rejestracji przeprowadzi wstępny wywiad, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany dalej, otrzymasz link do dokonania płatności za wizytę.

Po dokonaniu płatności, otrzymasz informację na temat daty i godziny e-spotkania z lekarzem.

W umówionym terminie połączysz się z lekarzem poprzez video-spotkanie. Podczas wizyty lekarz dokładnie zapozna się z Twoją chorobą, zaplanuje leczenie i wystawi odpowiednią receptę.

Jesteś zainteresowany prowadzeniem terapii konopnej u siebie?
Koniecznie sprawdź nasz cennik